english

O nas

Nasze cele

1.
Optymalizacja kosztów

Poprzez zapewnienie najwyższej jakości innowacyjnych rozwiązań w obszarze HR.

2.
Lider na rynku usług HR

Poprzez wiedzę biznesową, znajomość rozwiązań IT oraz doświadczenie w zapewnieniu jakości.

3.
Zaufany doradca dla klientów

Poprzez bezustanne wspieranie klienta w procesie przeprowadzania zmian wewnętrznych.

Kilka słów o nas

image_1Oferta QuaTes skierowana jest do firm, które chcą wdrożyć system informatyczny do zarządzania kadrami, płacami, czasem pracy lub podróżami służbowymi do obsługi własnych pracowników.

 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, która pomoże Państwu zaoszczędzić koszty wdrożenia, jednocześnie zapewniając zachowanie należytej jakości wdrażanych rozwiązań informatycznych.

 

 

QuaTes skupia się na obszarze:

  • Testów systemowych i pomaga przyszłym użytkownikom w ich przeprowadzeniu lub nawet wyręcza ich w zaplanowaniu i wykonaniu walidacji;
  • Zaplanowaniu i przeprowadzeniu zmian procesowych sprzyjających bardziej efektywnym wdrożeniom nowych systemów;
  • Kierowania projektami biznesowymi lub wdrożenia nowych systemów;
  • Zarządzania zmianą, aby pomóc w jak najefektywniejszym i bezbolesnym wprowadzeniu nowych procesów w organizacji.

Najlepsi wśród profesjonalistów

Zespół QuaTes to grupa ekspertów z zakresu testowania, zarządzania zmianą i systemów zarządzania kadrami, płacami i czasem pracy - SAP, EeTime, Workday, People Soft czy ADP Global View. Choć różnimy się wiekiem, kierunkiem wykształcenia to połączyły nas wspólnie prowadzone przez wiele lat projekty wdrożeniowe.

Są wśród nas doświadczeni konsultanci SAP, którzy mogą się pochwalić bogatym portfolio ukończonych projektów zarówno w Polsce jak i na świecie. Ich praca projektowa, której zawsze przyświecała idea zachowania jak najwyższych standardów jakościowych i silny nacisk kładziony na zadowolenie klienta, owocowały wieloletnią współpracą z Klientami poprzez kolejne projekty czy wsparcie poprojektowe. Jesteśmy dumni mając wśród nas osoby cieszące się dobrą reputacją i obdarzone ogromnym zaufaniem zadowolonych klientów.

Nasz zespół to również certyfikowani testerzy. Ich wiedza zdobyta na szkoleniach z zakresu modelowania i realizacji testów połączona z ogromnym krajowym i międzynarodowym doświadczeniem pracy na projektach wdrożeniowych to idealna mieszanka umiejętności i profesjonalnego podejścia do Klienta. Każdy kolejny projekt pozwalał im wychodzić coraz śmielej i dalej poza zwyczajowo przyjętą metodologię testów. Niejednokrotnie stawali się zaufanymi doradcami Klientów w zakresie uzupełniania wymagań biznesowych czy przemodelowania procesów biznesowych. Wsparcie testerów w trakcie szkoleń lub samo ich prowadzenie spotykało się zawsze z uznaniem uczestników – „… nareszcie ktoś szkoli i opowiada o systemie jak normalny użytkownik…”

Uzupełnieniem naszej grupy są kierownicy projektów. Mają oni bogate doświadczenie z zakresu prowadzenia projektów wdrożeniowych w Polsce oraz za granicą. Prowadzili zarówno projekty dla małych przedsiębiorstw jak i globalne wieloletnie programy wdrożeniowe dla światowych korporacji. Nasi liderzy projektów szczycą się nie tylko doświadczeniem projektowym, ale również certyfikacjami PMP i ciągłym podnoszeniem swych kwalifikacji poprzez udział w szkoleniach, konferencjach, seminariach i innych programach PMI. Projekty kończone na czas i w ramach ustalonego budżetu – to wizytówka naszych Kierowników Projektów.

Zespół współtworzą także specjaliści od komunikacji i szkoleń odpowiedzialni za opracowanie strategii i zaprojektowanie narzędzi komunikacji w procesie zmiany. Oferują kompleksowe podejście zarządzania zmianą wraz z wdrożeniem działań rozwojowych dla różnych grup interesariuszy  i ambasadorów/liderów zmiany. Z nimi nawet największa zmiana to „pestka”.

Nasza misja

Jednym z najważniejszych momentów podczas wdrożenia systemu, poza oczywiście dokładną analizą i stworzeniem koncepcji wdrożenia systemu, jest przetestowanie ustawień i zweryfikowanie poprawności konfiguracji względem udokumentowanych założeń i wymagań biznesowych. Wydaje się to stosunkowo prostym zadaniem. Nic bardziej mylnego.

Tradycyjne podejście w projektach wdrożeniowych zakłada oparcie analizy wymagań biznesowych i testów, głównie na własnych zasobach specjalistów z obszaru zarządzania zasobami ludzkimi czy płac. Muszą oni godzić swoje codzienne obowiązki z dodatkowymi zadaniami wynikającymi ze specyfiki projektu. Działają pod presją czasu i ograniczeń projektowych, będąc jednocześnie zobligowanymi do terminowego realizowania zobowiązań wobec pracowników jak np. rozliczenia płac i terminowej realizacji wypłat oraz bieżącego wspierania operacji kadrowych.

Doświadczenia wielu firm pokazują, że najbardziej krytycznym momentem wdrożenia nowego systemu są testy. Zakres prac jak również ich strategiczne znaczenie dla sukcesu całego wdrożenia w wielu przypadkach pozwalają oszacować koszt testów jako 50% całego budżetu wdrożenia. Pomimo tego walidacja systemu jest ciągle dość „kulejącym” obszarem na projektach. Wszyscy wiedzą i doceniają istotę i znaczenie testów, jednak dla przyszłych odbiorców systemu nie jest jasne jak właściwie sprawdzić jego poprawność.

 

Zaufali nam:

logo_fingo_rgb